Волонтерство – це поклик душі

Волонтерство — це одна з найважливіших справ, які може зробити людина. Волонтерство допомагає покращити життя інших людей та змінити світ на краще. Від початку повномасштабного вторгнення майже усі учасники освітнього процесу Городоцького ліцею № 1 Городоцької міської ради стали волонтерами та відчули, як важливо бути частиною цієї доброї роботи. Волонтерство під час війни — це дуже важлива справа. Війна завдає великих труднощів і страждань людям, які опинилися в зоні бойових дій. Вони потребують не тільки медичної допомоги, але і їжі, одягу, житла та інших необхідних речей. Тому волонтерство під час військових дій у нашій країні є одним із головних методів надання допомоги тим, хто потребує. Сьогодні,зі здобувачами освіти 11-В класу, було проведено «Шкільний урок волонтерства» , з метою: вкотре розповісти, що таке волонтерська діяльність та надихнути учнів, як своїми діями вони можуть вплинути на розв’язання соціальних проблем у своєму місті, громаді та країні. Волонтерство українців стало прикладом відданості своїй країні. Це стало доказом того, що український народ здатний на великі дії та єднання в складні часи. Наші учні та вчителі стали прикладом того, як можна змінити світ на краще своїми діями.