Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Виховний захід присвячений відомому українському байкарю Л.І.Глібову, який провели учні 3(7) Б класу

Здається, байка просто бреше,

А справді ясну правду чеше.

Нікого в світі не мине,

Читайте, згадуйте мене.

Л.Глібов

5 березня 2012 року у районній бібліотеці відбувся виховний захід присвячений відомому українському байкарю Л.І.Глібову, який провели учні 3(7) Б класу гімназії (класний керівник Мацькова Л.М.).

95525217

Саме цієї дати 5 березня 1827 року народився Л.Глібов. На його байках виховувалось багато поколінь. Вони вчать людяності, самокритичності, виховують почуття гідності.

Учні декламували та інсценували байки, слухали пісні на вірші Л.Глібова.

21938082

Матеріал розмістив користувач: Косташ Сергій