Виховна робота

«Земля, наша мати»

23 квітня в рамках міжнародного Дня Землі у 2(6)А класі відбувся відкритий виховний захід «Земля, наша мати».

DSC 0134 300x199 - «Земля, наша мати»

Ми живемо на планеті Земля, і не випадково її головне багатство співзвучно з назвою. Земля – наш дім, земля – наша годувальниця. Рідна земля, Батьківщина – місце, де людина народилася, яке назавжди залишиться дорогим для нього. Наша Земля – наша велика спільна Батьківщина, важлива для кожного з нас, хоч ми рідко замислюємося про це.  І люди зобов’язані піклуватися про збереження природи на нашій планеті, тому що це через нас відбуваються негативні зміни в навколишньому середовищі.

DSC 0142 300x199 - «Земля, наша мати»

Наша планета зараз перебуває в небезпеці: забруднення Світового океану, вирубка лісів, озонові діри, брак прісної води. І це неповний список проблем нашого «дому». Хто в цьому винен? Це наслідки людської діяльності: роботи заводів, аварій на нафтових танкерах, блюзнірського ставлення до дарів природи. Багато століть людина знищувала види тварин, рослин, забруднювала річки, створювала звалища сміття. І ніхто не думав про наслідки, не думав про майбутнє.

DSC 0121 300x199 - «Земля, наша мати»

Нам здається, що винні великі фабрики, концерни. Але часто можна побачити звалища сміття після пікніків, пакети, пляшки в морі. Мова йде не тільки про культуру поведінки, люди знищують свій спільний дім. Живий та мінливий дім, в якому спочатку було все необхідне для людини. Але «вінець природи» поставився до Землі без поваги, закинув та засмітив рідний дім.

DSC 0095 300x199 - «Земля, наша мати»

Діти закликали берегти та з повагою ставитися до природи, раціонально використовувати її ресурси!

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - «Земля, наша мати»

About the author

Класний керівник – Коваленко О.В.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button