Оголошення
Головна , Наша гордість , Наші досягнення (сторінка 4)

Наші досягнення

Наші відмінники 2013 – 2014 н.р.

20581f1b9c114f0 300x160 - Наші відмінники 2013 – 2014 н.р.

Глушко Олена Юріївна (ЗМ) Мельничук Тетяна Василівна (ЗМ) Новікова Наталія Олександрівна (ЗМ) Рижа Оксана Валеріївна (ЗМ) Станиця Ілля Вікторович (ЗМ) Струк Богдан Олександрович (СМ)

Детальніше »

Наші відмінники 2012 – 2013 н.р.

20581f1b9c114f0 300x160 - Наші відмінники 2012 – 2013 н.р.

Воробель Вікторія Олегівна Губаренко Іванна Олексіївна Гуцало Анастасія Андріївна Задорожна Анастасія Олегівна Мацьков Ігор Миколайович Мельничук Оксана Анатоліївна Полюга Альона Вадимівна Студенець Валерія Олександрівна Велічко Аліна Анатоліївна Кадюк Еліна Вікторівна Корчак Анастасія Олександрівна Хорошова Юлія Олександрівна

Детальніше »

Конкурс «Галерея кімнатних рослин»

36071733 300x160 - Конкурс «Галерея кімнатних рослин»

20 вересня 2012 року гімназійним самоврядуванням був організований та проведений конкурс «Галерея кімнатних рослин», до якого гімназисти готувалися на протязі двох тижнів. Переможцями конкурсу стали учні: 1(5)А,  2(6)А,  3(7)Б, 4(8)А,  4(8)Б,  5(9)Б класів. Вітаємо переможців!!!

Детальніше »

Учасники та переможці конкурсу «Левеня – 2012»

41695595 300x160 - Учасники та переможці конкурсу «Левеня – 2012»

Учасники та переможці конкурсу «Левеня – 2012» Гика Андрій Орел Роман Веселовський Микола Асташенко Вадим Яблонська Олена Зубик Святослав Ярошевський Вадим Зарецька Каріна Хробуст Діана Ярошевська Ярославна Ярошевська Вікторія Трач Наталія Мальку Леся Семчишина Олена Короташ Вікторія Свець Анастасія Бистрота Дарина Кохан Михайло Питльований Володимир Харчук Роман Королівська Олена Пазій Іванна Федораш Олена Кишко Вікторія Чоа Єлизавета Гага Уляна Мацькова ...

Детальніше »

Учасники та переможці конкурсу «Кенгуру – 2012»

94625701 300x160 - Учасники та переможці конкурсу «Кенгуру – 2012»

Учасники та переможці конкурсу «Кенгуру – 2012» Підлісна Наталія Квіт Віталій Дубова Вікторія Яцейко Ксенія Роженко Ольга Боднарчук Тетяна Рижий Артур Гаєвський Ярослав Вербановський Андрій Лічняровський Владислав Задорожний Денис Трач Наталія Ярошевська Вікторія Королівська Юлія Зарецька Каріна Хробуст Діана Ястремська Ірина Дикунець Аліна Горкун Дмитро Мигаль Денис Бадалян Неллі Коваль Олександр Новікова Наталя Станиця Ілля Чоп Наталя Царук Ольга Слободян ...

Детальніше »