Свято інтелекту, гордості й таланту

3-го травня у Городоцькій гімназії  відбувся фестиваль науки.

1 - Свято інтелекту, гордості й таланту

Того дня на сцені у міському будинку культури відбувся парад найрозумніших та найкмітливіших ерудитів Городоцької гімназії. Для них – кращих із кращих – й відбулося шкільне свято інтелекту, гордості й таланту.

– Ми започатковуємо нову традицію. Відтепер учнів, які прославляють нашу школу та рідний край,  батьків та наставників,які допомагають нашим дітям досягти високих результатів на районному, обласному та всеукраїнському рівнях  будемо урочисто вшановувати.

31934897 227236138045932 6725215738044350464 n - Свято інтелекту, гордості й таланту

Урочисто на святі відзначили та нагородили призера Всеукраїнської олімпіади з географії Ірину Татарчук, а також переможців конкурсу-захисту робіт МАН – Загурського В. та Дубову В. та призерів обласних олімпіад – Бігняка Н., Татарчук І., Буковську Ю., Огородніка Д., Гузя Р., Терещук А., Рудніцького А., Загурського В. Останніх виявилося так багато, що на сцені було ніде яблуку впасти. Звісно, слова подяки звучали й вчителям юних науковців та їхнім батькам- Новіковій О.Г., Роженко Л.М., Богуш Л.Д., Ющишиній Н.В., Морі Д.С., Коберніцькій Г.С., Мацьковій Л.М., Марчаку О.С., Липко Л.Г., Гаврищук А.Д.

3 - Свято інтелекту, гордості й таланту

Не обійшлося свято й без грамот, подяк та подарунків, які обдарованим учням підготували відділ освіти Городоцької РДА, Городоцька міська рада, звісно, дирекція школи та батьківський комітет. Представник громадської організації «За конкретні справи» Василь Накутній від імені народного депутата України Олександра Гереги побажав переможцям високих досягнень у навчанні, міцного здоров’я, мирного неба над головою, а також вручив переможцям подяки та подарунки.

Нам дуже приємно, що з-поміж 50 учасників обласних олімпіад маємо 20 переможців із районних шкіл, і 9 із них – учні гімназії, – зауважила Алла Горобець, методист районного відділу освіти.

2 - Свято інтелекту, гордості й таланту

Ви, дорогі діти, – наша гордість, слава, велика надія на те, що саме ви поведете нашу країну у світле майбутнє, – зазначила керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Городоцької міської ради Ольга Бистрицька.

І ми впевнені, що серед вас ростуть наші майбутні депутати, міністри, президенти, науковці, академіки. Тож щиро дякуємо вам за ваші наполегливість, прагнення та працю, – сказав Василь Накутній, представник народного депутата Олександра Гереги.

Загалом, свято поєднало не лише тих, хто досяг певних висот у навчанні, а ще й талановитих співаків, музикантів, танцюристів. Тому й звучали зі сцени чудові пісні та музика, зачаровували танцювальні номери.  Започатковане свято стане традицією і  наступного року на сцені будинку культури буде  вдвічі більше учнів.