Наші подорожі

Чудова Вінниця

    За два роки навчання в гімназії наш 3(7)А клас побував в багатьох куточках України. Та своєю красою та неповторністю нас зачарувала Вінниця. Тому ми не думаючи відправилися у поїздку до цього мальовничого міста ще раз.

DSC 0354 300x199 - Чудова Вінниця

    Яка б не була пора року: чи світить тепле сонечко, чи йде дощ, чи сніжинки осипають землю, чи прокидається перша квітка – місто, де живеш прекрасне! Але є ще багато міст, які достойні уваги. Місто Вінниця – справжня скарбниця Поділля. Місто краси та любові.

IMG 5958 300x200 - Чудова Вінниця

   Ми побували у Садибі ім.. М. І. Пирогова в якій жив і працював великий геній медицини Микола Іванович Пирогов, побачили склеп, де вже 134 роки зберігається тіло видатного вченого. Подивилися на ретро техніку у музеї «Ретро», прогулялися містом, подивилися на його мальовничі краєвиди. Полюбувалися прибережними пейзажами славетного Південного Бугу, подорожуючи на катері.

novyiy kollazh3 300x104 - Чудова Вінниця

    Побачили  найбільший європейський плаваючий фонтан ROSHEN та відвідали вечірнє шоу. Це просто неймовірно. Це надзвичайно прекрасний витвір мистецтва. Завдяки спеціальній технології фонтан зимує під льодом.

DSC 0317 300x199 - Чудова Вінниця

Усі залишилися дуже задоволеними поїздкою. З нетерпінням чекаємо на слідуючі подорожі, адже наша країна надзвичайна та цікава.

DSC 0459 300x199 - Чудова Вінниця

Класний керівник – Коваленко О.В.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button