Оголошення
Головна , Наші подорожі , Чудова Вінниця

Чудова Вінниця

    За два роки навчання в гімназії наш 3(7)А клас побував в багатьох куточках України. Та своєю красою та неповторністю нас зачарувала Вінниця. Тому ми не думаючи відправилися у поїздку до цього мальовничого міста ще раз.

DSC_0354

    Яка б не була пора року: чи світить тепле сонечко, чи йде дощ, чи сніжинки осипають землю, чи прокидається перша квітка – місто, де живеш прекрасне! Але є ще багато міст, які достойні уваги. Місто Вінниця – справжня скарбниця Поділля. Місто краси та любові.

IMG_5958

   Ми побували у Садибі ім.. М. І. Пирогова в якій жив і працював великий геній медицини Микола Іванович Пирогов, побачили склеп, де вже 134 роки зберігається тіло видатного вченого. Подивилися на ретро техніку у музеї «Ретро», прогулялися містом, подивилися на його мальовничі краєвиди. Полюбувалися прибережними пейзажами славетного Південного Бугу, подорожуючи на катері.

новый коллаж

    Побачили  найбільший європейський плаваючий фонтан ROSHEN та відвідали вечірнє шоу. Це просто неймовірно. Це надзвичайно прекрасний витвір мистецтва. Завдяки спеціальній технології фонтан зимує під льодом.

DSC_0317

Усі залишилися дуже задоволеними поїздкою. З нетерпінням чекаємо на слідуючі подорожі, адже наша країна надзвичайна та цікава.

DSC_0459

Класний керівник – Коваленко О.В.

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*