Головна , Наші подорожі , Поїздка у Київ

Поїздка у Київ

Канікули – це час для ознайомлення з цікавими місцями нашої країни. З цією метою учні 10-А та 11-А класів відвідали столицю України м. Київ. Цікавою була оглядова прогулянка визначними місцями Києва і площа Незалежності, Софіївська площа, Михайлівський собор, Андріївський узвіз. Учні милувались краєвидами берегів Дніпра. Затамувавши подих учні пройшлися печерами Київської  Лаври.

Захоплюючими та пізнавальними були відвідини музею науки та воскових фігур. А на закінчення екскурсії учні весело провели свій час у розважальному центрі «Блокбастер».

Батьки, учні та вчителі щиро вдячні штабу партії «За конкретні справи» за допомогу в організації цієї екскурсії.