День добрих справ

Дуже доброю традицією для нашої гімназії стало щорічне святкування 13 листопада Всесвітнього дня Доброти. Протягом усього дня діти робили добрі справи, були ввічливими, радісними. Ділились посмішками, гарним настроєм, також працювала дошка гарного настрою.

Такожу був проведений квест між учнями 2 (6)А та 2(6)Б класів. У якому перемогу здобули учні 2(6)Б класу.

Також протягом дня проводився конкурс на найбільшу кількість добрих справ зроблених дітьми. У якому перемогли учні 5(9)А класу. Адже тільки на основі щиро добрих справ і вчинків можна досягти єдності і взаєморозуміння, зберігши при цьому самобутність і унікальність.

Творити добрі справи – неймовірно просто, добро не вимірюється грошима, часом – не вимагає багато часу і сил, головне – почати. Навіть просто добра усмішка незнайомій людині – вже здатна творити чудеса, в тому числі й для самої людини, хто це Добро робить.

Президент Гімназійного парламенту – Бас Рената