Учнівське самоврядування

   День толерантності в нашій школі.

16 листопада жителі планети Земля  відмічають Міжнародний День толерантності.  В 1995 році на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО було затверджено «Декларацію принципів толерантності» проти насильства, яке панує в світі. Цей день був оголошений Міжнародним Днем толерантності у зв’язку  з 50-річним ювілеєм цієї організації. А  встановлено це свято в 1966 році за рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй.

DSC 0069 -    День толерантності в нашій школі.

Передусім толерантність означає доброзичливе та терпиме ставлення до чогось. Це відкритість думки спілкування, особиста свобода кожної людини, цінування прав та свобод іншої людини.

2 2 -    День толерантності в нашій школі.

З нагоди Міжнародного Дня толерантності у нашій гімназії були проведені цікаві та змістовні виховні години, створена «Скринька  побажань»  та  «Дерево толерантності», на листочках якого, учні та вчителі висловлювали свої побажання та пропозиції щодо толерантного ставлення один до одного.

3 2 -    День толерантності в нашій школі.

Сподіваюся, що виховні години,які були проведені в цей день сподобались і залишили глибокий слід у душі кожного учня, допомогли нам всім зрозуміти, що тільки повага одне до одного, взаєморозуміння, терпимість, дотримання рівноправності, дружба, взаємодопомога насправді врятують світ.

Тож будьмо толерантними…

Педагог-організатор :  Бас  Л.П.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button