День толерантності в нашій школі.

16 листопада жителі планети Земля  відмічають Міжнародний День толерантності.  В 1995 році на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО було затверджено «Декларацію принципів толерантності» проти насильства, яке панує в світі. Цей день був оголошений Міжнародним Днем толерантності у зв’язку  з 50-річним ювілеєм цієї організації. А  встановлено це свято в 1966 році за рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй.

Передусім толерантність означає доброзичливе та терпиме ставлення до чогось. Це відкритість думки спілкування, особиста свобода кожної людини, цінування прав та свобод іншої людини.

З нагоди Міжнародного Дня толерантності у нашій гімназії були проведені цікаві та змістовні виховні години, створена «Скринька  побажань»  та  «Дерево толерантності», на листочках якого, учні та вчителі висловлювали свої побажання та пропозиції щодо толерантного ставлення один до одного.

Сподіваюся, що виховні години,які були проведені в цей день сподобались і залишили глибокий слід у душі кожного учня, допомогли нам всім зрозуміти, що тільки повага одне до одного, взаєморозуміння, терпимість, дотримання рівноправності, дружба, взаємодопомога насправді врятують світ.

Тож будьмо толерантними…

Педагог-організатор :  Бас  Л.П.

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

x

Прочитайте також

«Різдвяний передзвін»

Колядки та щедрівки – яскраві представники народного фольклору. На перший погляд дуже прості та примітивні, ...