Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , 3 травня 2012 року у нашій гімназії відбулося свято Останнього дзвоника для учнів 11 класів

76179610

3 травня 2012 року  у нашій гімназії відбулося свято Останнього дзвоника для учнів 11 класів.

Є святкових днів багато

На листках календаря,

На подвір`і школи свято –

День Останнього дзвінка.

36381041

У травні, коли дзвенить пташиний спів і розквітають яскраві квіти, по літньому теплий вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Воно радісне, бо закінчився навчальний рік і сумне, бо сьогодні дзвоник в останнє пролунає для наших найстарших учнів – одинадцятикласників.

87484747

Злинь же музико в небо гучніше,

В добру путь лунай, в добрий час!

Вище голову! Йдіть веселіше!

Ми усі вже чекаєм на вас.

Давайте щирими оплесками зустрінемо 45 випускників нашої гімназії.

35711004

Матеріал розмістив користувач: Косташ Сергій