Тиждень дитячої та юнацької книги

З метою заохочення учнів до читання, пропаганди української книги, розвитку естетичних потреб особистості, виховання в учнів любові до книги, культури читання з 8 по 12 квітня в Городоцькому ліцеї №1 проходив  Тиждень дитячої та юнацької книги.

viber image 2019 04 15 08.38.14 - Тиждень дитячої та юнацької книги

Тиждень відкрила виставка плакатів « Книга – наш друг», яка містила цікавинки про книгу, кросворди, творчі завдання тощо. У шкільній бібліотеці  відбулась презентація ілюстративно- книжкової виставки « Від печерних написів до сьогодення». Для учнів 5-х класів була проведення казкова вікторина «У світі казки чарівної».

Учні 5-9 класів взяли участь у конкурсі художників- ілюстраторів «Мій улюблений літературний герой». Переможцями конкурсу стали учениці 5-б класу Гзуля Анастасія та Попович Єлизавета.

viber image 2019 04 15 08.30.43 - Тиждень дитячої та юнацької книги

Ліцеїсти  складали вірші, казки та оформлювали свої книжечки – саморобки. Кращу книжку- саморобку виготовила учениця 5-в класу Баран Вікторія.

viber image 2019 04 15 08.30.03 - Тиждень дитячої та юнацької книги

Шестикласники представили на виставку свої вірші- хайку на тему « Пори року» та ілюстрації до них.

viber image 2019 04 15 08.32.31 - Тиждень дитячої та юнацької книги

12 квітня завідувач шкільною бібліотекою Панкевич Н.П.спільно із учителем зарубіжної літератури Богуш Л.Д. провели із учнями 7-х класів  інтелектуальну гру     «Літературний калейдоскоп по сторінках улюблених книг». Це літературне свято відбувалося у формі змагання двох команд – « Книголюби»( 7-а клас) і « Розумники»   ( 7-б клас).

viber image 2019 04 15 08.32.40 - Тиждень дитячої та юнацької книги

Учасники інтелектуальної гри виконували чимало завдань, які потребували знань із літератури, бібліографії, української мови. Команди вправлялись у вмінні відгадувати кросворди, читати поезії, малювати, виконувати творчі завдання. Конкурс пройшов надзвичайно емоційно, він дозволив учасникам та глядачам поринути у загадковий світ літератури, пригадати улюблених письменників та їх безсмертні твори. Особливо  вразила журі та глядачів командир  « Книголюбів» Стець Ангеліна, яка прочитала на поетичному конкурсі свій авторський вірш.

viber image 2019 04 15 08.32.34 - Тиждень дитячої та юнацької книги

Перемогу у конкурсі здобула команда « Книголюби».

viber image 2019 04 15 08.38.16 - Тиждень дитячої та юнацької книги

Впродовж тижня проходила благодійна акція «Подаруй шкільній бібліотеці книгу»,  а члени шкільного бібліотечного активу організували роботу « книжкової лікарні».