Інтелектуальна гра-змагання знавців української мови «Філолог-ерудит»

Мова – надбання предків, наше багатство. Про це ми повинні пам’ятати кожного дня, а особливо – в День української писемності та мови.

zobrazhennya viber 2021 11 11 09 28 23 145 - Інтелектуальна гра-змагання знавців української мови «Філолог-ерудит»

Дві команди учнів 5-В класу стали учасниками інтелектуальної гри-змагання знавців української мови «Філолог-ерудит».
Із вступним словом-вітанням до гравців звернулася вчителька української мови Слободян С.В., побажала успіхів.
У цікавій формі проходили змагання команд «Мовознавці» та «Словограй».

zobrazhennya viber 2021 11 11 09 28 46 006 - Інтелектуальна гра-змагання знавців української мови «Філолог-ерудит»

Вірш-лічилка про частини мови допоміг учасникам пригадати їх та добре справитись із цікавою розминкою «Граматичний турнір». Знання фразеології гравці виявили у конкурі «Фразеологічна сторінка». Захоплюючим був конкурс капітанів «Перевір себе».
Наш український народ, навіть у надзвичайно важкі для нього історичні часи, умів вдало пожартувати. Тож у конкурсі «Жартівлива торбинка» діти показали свою кмітливість у розгадуванні мовних загадок, загадок-жартів.

zobrazhennya viber 2021 11 11 09 29 44 800 - Інтелектуальна гра-змагання знавців української мови «Філолог-ерудит»

Учасники команд гідно змагались у різноманітних конкурсах на знання української мови, були активними, красномовними, зарекомендували себе як культурна молодь, яка усвідомлює велике значення мови в житті народу.

zobrazhennya viber 2021 11 11 09 29 59 223 - Інтелектуальна гра-змагання знавців української мови «Філолог-ерудит»

Щиро дякуємо всім учням, які прийняли участь в конкурсі, бажаємо відмінних оцінок. Нехай вам буде легко і цікаво в школі!!!