І об’єднались береги одного вічного народу

Лунає пісня солов´їна

І лине вітер степовий.

Моя Соборна Україна

Знов зустрічає день новий.

До Дня соборності України у шкільній бібліотеці оформлені тематичні виставки : « І об’єднались береги одного вічного народу» ( корпус №1) та « Моя соборна Україна» ( корпус №2). На виставках представлені ілюстрації, газетні вирізки, книги на історичну тематику, які розповідають  відвідувачам бібліотеки про День злуки –  величну, пам´ятну та знаменну  сторінку історії нашого народу, про його шлях до свободи, незалежності та соборності.

23 січня завідуюча бібліотекою Панкевич Н.П. спільно із вчителями – словесниками Ліванською В.Л., Слободян С.В. та педагогом – організатором Бас Л.П. провели конкурс читців поезій на тему « Величний день єднання».  У конкурсі взяли участь учні 5-9 класів. Переможцями конкурсу стали учениця 6-Б класу Гзуля Анастасія та учениця 8-б класу Полігова Анастасія.

zobrazhennya viber 2020 01 24 11 01 013 - І об'єднались береги одного вічного народу