Ліга КВК “Хома”

Цього року у Городоцькому районі утворилось  молодіжне об’єднання «ХОМА». Чимало учнів мали бажання бути учасниками молодіжного патріотично-правового руху. Але ними стали найкращі та найактивніші учні Городоцького ліцею № 1, які представляють увесь Городоцький район.

7 - Ліга КВК "Хома"

Старшокласники допомагають соціально незахищеним верствам населення, агітують за здоровий та спортивний спосіб життя, а також разом з поліцейськими проводять патріотичну та правопросвітницьку роботу серед підростаючого покоління.

1 2 - Ліга КВК "Хома"

А нещодавно в історії руху розпочалась нова сторінка — активісти заснували свою лігу КВК. Тобто, тепер районні осередки руху «ХОМА» змагатимуться за звання найвеселіших і найкмітливіших. Заплановано провести 4 кущові етапи змагань та великий фінал у Сатанові.

8 - Ліга КВК "Хома"

6 листопада 2018 року у стінах Кам’янець-Подільського міського Будинку культури відбулася перша гра, яка розпочала історію «ХОМівського» КВНу, а саме 1 етап обласної гри Клубу веселих та найкмітливіших серед команд молодіжного патріотично-правового руху «ХОМА». Команди Чемерівців, Дунаївців, Городка та Кам’янця-Подільського зійшлися в запеклій боротьбі за право володіти кубком та представляти свій осередок у фіналі.

DSC 0154 - Ліга КВК "Хома"

Під час гри команди змагались в таких конкурсах:
1. Візитка «Закон це ми – Молоді і законослухняні»

viber image 1 - Ліга КВК "Хома"

2.Конкурс новин «# безпека»

2 2 - Ліга КВК "Хома"

3. Музичне домашнє завдання «Маю право – бути почутим…»

3 1 - Ліга КВК "Хома"

— Зрозуміло, що КВН у нас проходить на правову тематику, — говорить Сергій Цимбалюк, начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Хмельницькій області. — Ми хотіли почути, як діти розуміють свої права і чи можуть вони навчати і показувати приклад іншим. Ну, і артистичність та харизма для перемоги теж має чимале значення.

DSC 0149 - Ліга КВК "Хома"
Усі колективи гідно виступили – жартували та співали, показували мініатюри та запальні танці. І тут хотілось би сказати, що перемогла дружба, але гра є гра.

4 1 - Ліга КВК "Хома"

Тож у яскравій та запеклій боротьбі володарями кубку стала наша команда з м. Городка – «Лідер», саме вона буде захищати честь Городоцького осередку МППР «ХОМА» у фіналі.

5 - Ліга КВК "Хома"

Усіх учасників команди переповнюють неймовірні емоції: радості ,щастя та жаги до перемоги.

DSC 0141 - Ліга КВК "Хома"

Хочеться подякувати усім нашим дітям-учасникам МППР «ХОМА»,які майже місяць та під час осінніх канікул ретельно готувалися до змагань задля цієї перемоги! Я у вас вірю, і у нас попереду нові звершення! Адже, разом – ми –СИЛА!!!

6 - Ліга КВК "Хома"

Педагог- організатор – Бас Л.П.