Безпека на дорозі- безпека життя

З 17 до 23 травня 2021 року за ініціативою ООН по всьому світу відбудеться шостий Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху. Цього року його присвячено темі перевищення швидкості (Managing Speeding) – одній із провідних причин дорожньо-транспортного травматизму.

dsc09289 — kopyya - Безпека на дорозі- безпека життя

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров’я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить – і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.
          Тому традиційно в нашій школі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

dsc09277 - Безпека на дорозі- безпека життя

В рамках тижня безпеки дорожнього руху 17.05.21 року та участі у Всеукраїнському змаганні #ХештегМарафон #SafetyChallenge #Love30 TrafficChallenge команди 0501 у Городоцькому ліцеї № 1 був проведений захід «Безпека на дорозі- безпека життя» до якого були залучені працівники поліції ВПД № 1 ХРУП ГУНП в Хмельницькій області. Метою даного заходу є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

dsc09283 - Безпека на дорозі- безпека життя

Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров’я!