Виховна робота

Міжнародний День людей з інвалідністю

Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості цього суспільства. Не дивно, що в давні часи і навіть аж до сучасної історії у людей, яких ми зараз відносимо до категорії – люди з інвалідністю, було дуже мало шансів на виживання взагалі. Це страшна правда – завжди і у всі часи турбота про людей з інвалідністю в основному трималася на щирій добрій волі окремих людей.

Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. Вони пристосовуються як можуть зі всіх своїх сил. Так сталося, адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для їх виживання не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе звичайними людьми, як і всім нам. Ми всі рівні перед Богом.

3 грудня – Міжнародний День людей з інвалідністю

Тому, напередодні, 1 грудня наші гімназисти відвідали своїх друзів у реабілітаційному центрі.

1 1 - Міжнародний День людей з інвалідністю

Діти ретельно готувалися до зустрічі з друзями і провели  акцію «Діти – дітям»,у якій активно прийняли участь майже усі гімназисти, під час акції були зібрані кошти для дітей з особливими потребами, на які були придбані  подарунки: різноманітні пазли, дитячі навчальні ігри, лото, доміно, кубики, бісер, заготовки для вишивки бісером та «діамантовий живопис».
Це був цікавий та незабутній захід,наші учні подарували дітям  Центру багато позитивних емоцій та гарний настрій. У виконанні  учнів  2(6)- Б класу Денисюк Ангеліни та Ткача  Богдана була показана жартівлива сценка «Стрижено-кошено»,

11 300x222 - Міжнародний День людей з інвалідністю

Горват Ольга,учениця 4(8)-Б класу, виконала  пісню «Не стидайся то твоя земля»,

9 222x300 - Міжнародний День людей з інвалідністю

 учениці 3(7)-Б класу: Кулібаба Кароліна, Швець Валерія, Абдуллаєва Леся, Пилипчук Тетяна подарували глядачам ритмічний танець « Despacito»,

16 300x222 - Міжнародний День людей з інвалідністю

у виконанні родинного дуету Смик Роксолани та Віталія пролунала ніжна та романтична  інструментальна композиція «Adagio»,

6 300x222 - Міжнародний День людей з інвалідністю

і сюрпризом для усіх став виступ нашої гордості, маленької зірочки  учасниці телепроекту «Голос діти»  – Шимкової Ангеліни, учениці 5(9) – А класу, з піснею «Хто як не ти».

4 1 300x222 - Міжнародний День людей з інвалідністю

Наприкінці виступу гімназисти-волонтери подарували дітям подарунки , які були придбані на кошти зібрані під час акції.

Інвалідність – це не вирок! Таким людям тільки важлива постійна увага й турбота суспільства! Давайте будемо згадувати про цих людей не тільки 3 грудня.

Педагог – організатор – Бас Л.П.

 

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button