Виховна робота

День учнівського самоврядування

    4 грудня 2015 року відбувся День учнівського самоврядування, що став у нашій школі традиційним. Як учні, так і вчителі з нетерпінням чекають цього досить цікавого моменту, коли молодше покоління задовольнить власний інтерес до професії учителя, спробує себе в ролі педагога – чи не найважливішої професії сьогодення.

3KBOxXNeYn0 300x225 - День учнівського самоврядування

Святкова атмосфера, квіти і посмішки радують всіх! Учні старших класів на один день міняються місцями зі своїми вчителями і бачать шкільне життя з іншого боку. Література, математика, географія, біологія і багато інші предметів стали в цей день особливо цікавими, адже, як відомо, діти бачать світ зовсім іншими очима! Для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Адже до такого важливого дня все має бути проведено бездоганно.

n QZk5GKUt8 300x225 - День учнівського самоврядування

З першого по сьомий урок наші учні пояснювали нові теми, закріплювали попередні, вели самостійні та контрольні, мали змогу відчути відповідальність і красу педагогічної праці. А ще усвідомили, як важко тримати вчительську “руку” на “пульсі” уроку протягом 45 хв.

UlzKavQNJWg 300x225 - День учнівського самоврядування

      «Нова» адміністрація школи теж працювала, “не покладаючи рук”. Директор школи – Бац Андрій та його помічники: Підлісна Наталя, Колесник Христина, Бринська Анастасія, Філонінко Анастасія в особі новоспечених завучів намагалися вирішувати всі нагальні проблеми швидко і ефективно. Саме вони зберігали порядок у рідній школі і на уроках, і на перервах.

VlCZFj6GfrY 300x225 - День учнівського самоврядування

     Самоврядування запам’ятається вчителям і учням школи як один з найбільш яскравих і красивих днів нашого шкільного життя.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button