Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Дзвони Чорнобиля нагадують ….

Дзвони Чорнобиля нагадують ….

Була весна – квітуча, напоєна запахами землі і нового життя. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і людства, що про невелике місто Чорнобиль дізнається весь світ.

26 квітня 2017 року відбулася зустріч учнів 4(8)А класу гімназії із ліквідатором аварії на ЧАЕС, голової організації чорнобильців району, генерал – майором Юрчуком Л.А. та Адамчук Г.М. Які розповіли учням про події, які відбувалися з ними протягом шести місяців перебування на Чорнобильській ЧАЕС та події, які відбувалися протягом багатьох років після…. Учні затамувавши подих слухали та задавали запитання, які їх цікавили.

За роком спливає рік, але для нашої Батьківщини Чорнобиль залишається незагоєною раною. Україна зараз — зона екологічного лиха. Сьогодні ми, юні українці, учимося в школі. Проте кожен із нас саме сьогодні має замислитися над майбуттям прийдешніх поколінь, узагалі над долею нації.

Класний керівник – Коваленко О.В.