Виховна роботаЄвроклуб «Глобус»

Гра – вікторина “Європейські перегони”

Метою вікторини є розширення знань про Європу і країн, що входять до складу ЄС; розвивати громадянську позицію , почуття відповідальності за спільне майбутнє європейського простору; виховувати повагу до національних, культурних надбань європейських народів.

DSC 0084 300x199 - Гра – вікторина "Європейські перегони"

Чому Європа? Європейський Союз? – запитаєте ви. А відповідь дуже проста – ми є європейцями. Україна прагне стати повноправним мешканцем європейського дому. І не тільки тому, що розташована в центрі Європи.

Вікторина проводилася у 4(8)А класі за участі двох команд «Євро діти» та «Борусія».

DSC 0078 300x199 - Гра – вікторина "Європейські перегони"

Також були запрошені: заступник директора з навчально-виховної роботи Максімова Ж.В., педагог-організатор – Лісневська А.В. та практичний психолог – Павонська О.О..

DSC 0082 300x199 - Гра – вікторина "Європейські перегони"

Учні гарно презентували свої команди, показали ерудованість,  знання з історії, географії та ЄС. У цікавій та запеклій боротьбі перемогу здобула команда «Євро діти». Найактивнішими учасниками стали Бас Рената та Болотюх Дмитро.

DSC 0079 300x199 - Гра – вікторина "Європейські перегони"

Мета заходу була реалізована повністю. У ході проведення заходу були використанні можливості медіа проектору. Учні активно приймали участь у проведенні заходу, як учасники, так і глядачі. Захід було проведено у жвавому темпі, весь матеріал був підібраний із врахуванням вікових вимог та набутих знань. Були використані різноманітні види ігрової діяльності. Час між всіма етапами заходу був розподілений раціонально, основні конкурси чергувалися із конкурсами та іграми для глядачів, що сприяло підвищенню зацікавленості до теми заходу.

Захід підготували вчитель історії Ющишина Н.В.

та класний керівник 4(8)а класу Коваленко О.В.