#МістаГероїв

Виховна година у 6Б класі “Міста Героїв” — це українські міста, міста великих людей, які героїчно борються з ворогом та чинять спротив. Міста, де народжувався спротив, незламність, хоробрість, рішучість. Міста, де мільйони місцевих жителів давали окупанту відсіч і показували, що Україна не покориться.Від перших годин повномасштабного вторгнення війна для українців стала дійсно народною війною. Наші міста стали Містами Героїв, наші села стали Селами Героїв – людей, які допомагали вистояти одне одному і державі.

fotoram.io  - #МістаГероїв

Кожен цивільний поруч з нашими військовими, прикордонниками та іншими героями пліч-о-пліч визволяли свої домівки. Дорослі і діти допомагали облаштовувати блокпости, плести маскувальні сітки та готували їжу для наших Сил оборони.

photo 5337289424641312704 y - #МістаГероїв
img 20230421 195659 517 - #МістаГероїв

Під час виховної години діти дізналися більше про міста Героїв , людей, які чинили спротив окупаційним військам та символ про спротиву – жовту стрічку. Переглянули відео про Херсон та безстрашних херсонців.

Класний керівник – Олена Коваленко