Виховна роботаНаші досягнення

«Молодь обирає здоров’я»

 Ніхто не буде заперечувати, що здоров’я у житті – найбільший скарб. Ті, хто стоять на порозі майбутнього, розуміють істину: тільки здоров’я  дасть можливість знайти улюблену професію, приміряти на себе різні ролі, опанувати будь-яку справу, впевнено йти до омріяних вершин.

  17 квітня 2019 р. на базі Городоцького ліцею № 4  відбувся І (районний) етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» .

DSC 0411 - «Молодь обирає здоров’я»

  Мета даного заходу – розвивати творчі здібності, згуртовувати учнів, створювати умови для дружнього спілкування, виявлення талантів, стимулювати впевненість у собі і ініціативність у пропагуванні здорового способу життя.

DSC 0469 - «Молодь обирає здоров’я»

  Для участі у фестивалі були запрошені 12 команд закладів освіти Городоцької ОТГ. Учасники мали можливість ознайомити присутніх із власними креативними думками, розповсюдити кращий досвід із профілактики запобігання негативним проявам серед молоді, використовуючи вокальні, хореографічні, спортивні здібності,

DSC 0484 - «Молодь обирає здоров’я»

літературно-мистецькі засоби, власне бачення проблеми з активної позиції самих підлітків, що було переконливим і несло мотивацію на здоровий спосіб життя.

DSC 0431 - «Молодь обирає здоров’я»

 За результатами конкурсних змагань найкращі вміння у пропаганді здорового способу життя продемонструвала команда «Агенти змін» Городоцького ліцею № 1, тож і перемогла. ІІ місце виборола команда «Drive  life» Городоцького ліцею № 4, ІІІ місце – команда «Фортуна» Жищинецького ліцею та команда Городоцького ліцею № 2.

DSC 0551 - «Молодь обирає здоров’я»

Вітаємо нашу команду «Агенти змін»  – переможця, та бажаємо подальших успіхів на обласному етапі.

DSC 0525 - «Молодь обирає здоров’я»

  Безперечно, що подібні заходи в невимушеній ігровій формі формують модель молодої людини, здатної розумно і систематично дбати про здоров’я, пропагувати здоровий спосіб життя, успішно будувати омріяне щасливе майбутнє. Однак при цьому не потрібно забувати, що цей шлях нелегкий і потребує наполегливої цілеспрямованої щоденної праці.

DSC 0461 - «Молодь обирає здоров’я»

Педагог-організатор – Бас Л.П.

 

 

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button