Останній дзвоник

Останній дзвоник вже став традиційним святом у школярів. Він оповіщає про закінчення навчального року. Останній дзвоник-веселе і водночас сумне свято. Одним він віщує канікули, а для випускників — путівку в доросле життя, з безліччю сюрпризів, подоланням різних життєвих ситуацій.

001 - Останній дзвоник

Час пролітає непомітно, не встиг продзвеніти  перший дзвінок, як ми вже опинились на останньому. Останній дзвоник підводить підсумкову риску після закінчення навчання і стає початком випускних іспитів. Для наймолодших учнів — передвісником літніх канікул. Але в будь-якому випадку, початком чогось нового.

003 - Останній дзвоник

25 травня 2018 року всі вчителі та учні  Городоцької гімназії зібрались у СК «Епіцентр» для проведення урочистого заходу. На святі були підведені підсумки навчального року  та нагороджені  учні  Похвальними листами і грамотами за перемоги у олімпіадах, конкурсах.
Цього року звання «Перший серед рівних – 2018» виборола призер районних, обласних та Всеукраїнських олімпіад – Татарчук Ірина, учениця 5(9) А класу.

Цьогоріч було запроваджено нові номінації у відзначенні кращих класів, перемогу у яких отримали:

“Найвихованіший клас” – 2(6)А – Мацькова Л.М.

“Добрий господар” – 2(6)Б – Сокальська Н.Б.

“Найспортивніший” – 3(7)В – Павонська О.О.

“Натхнення і талант”  – 3(7)А – Роженко Л.М.

“Перспектива року” – 7(11)Б – Липко Л.Г.

“Інтелект майбутнього” – 7(11)А – Гаврищук А.Д.

«Кращий клас року»  здобули учні 5(9) А класу, їм було вручено перехідний кубок та солодкі подарунки.

35050015 1681431285268182 6323628917114535936 n 1 - Останній дзвоник

Відповідно «Класним керівником року» стала Коваленко Олена Василівна – класний керівник 5(9) А класу.

Були відзначені й кращі з кращих серед наших випускників, які здобули багато перемог на районному та обласному рівні, а саме: Загурський Владислав ,учень 7( 11)А класу та Терещук Анастасія, учениця 7(11)А класу, цим учням було вручено дипломи та пам’ятні подарунки.
Також в цей святковий день лунали подяки ,усім небайдужим людям,які приймають активну участь у житті нашої гімназії. Слова подяки були висловлені випускниками своїм наставникам,своїм класним керівникам. Ну й,звісно,не обійшлося без шкільного вальсу, який, по черз, виконали учні 7(11)-Б та 7(11)-А класів. У цей день старшокласники прощаються зі школою і дитинством. Вже завтра для них почнеться нове життя, повне несподіванок.

А в кінці свята пролунав такий довгоочікуваний останній дзвінок.  Він – символ шкільних років, великих і маленьких досягнень, закінчення ще одного важливого навчального року в нашому житті. Сподіваємось, він принесе багато цікавих відкриттів в дні шкільних канікул, а випускникам нашої гімназії подарує великий успіх.

Педагог-організатор – Бас Л.П.