Подорож крізь віки

Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім’я Тараса Григоровича Шевченка .

Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне. Його творчість зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу.  Про те, що його думи, його пісні, його полум’яний гнів, його боротьба за світлу долю трудового люду були і залишаються думами, піснями, гнівом і боротьбою мільйонів .
   Минула 207річниця з дня народження Т.Г. Шевченка – славного сина українського народу, але й сьогодні, як живий, говорить він із своїми наступниками. Його слово живе між нами, гнівне і ніжне, полум’яне і міцне.
І на українській землі, над ланами, широкими полями,  містами і селами, як весняні води могутнього Дніпра, лине вічно живе в народі слова Великого Кобзаря.  Невмирущій славі генію українського народу був присвячений сьогоднішній захід, який підготували вихованці театрального гуртка «Сяйво» « Подорож крізь віки» .   Учасники заходу читали свої улюблені вірші  Тараса Григоровича Шевченка та перенесли глядачів із сучасного в минуле , продемонструвавши міні- виставу, яка так і називалася «Подорож крізь віки». Учні вдало передали глядачам і сучасність і, вивчення творів Шевченка в школі, а також зустріч із героями творів поета. Мої вихованці великі молодці! Всі учасники серйозно готувалися до даного заходу, ну ,і ,звичайно, хвилювалися перед виступом, але у них все вийшло і в нагороду ми отримали подяку та оплески глядачів.
Закінчився наш захід піснею «Тече вода з-під явора», яка звучала в сучасній обробці.

zobrazhennya viber 2021 03 10 14 47 06 1400x1050 - Подорож крізь віки
zobrazhennya viber 2021 03 10 14 46 58 1400x1050 - Подорож крізь віки