Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час

Сьогодні 09.02, в рамках тижня безпечного інтернету, учні 11-Б практично навчалися створювати безпечні паролі, а також правильно реагувати на шахрайські атаки. Тема виховної години: “Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час” Мета виховної години: познайомити учнів із правилами платіжної безпеки, вберегти учнів від випадків шахрайства, поліпшити обізнаність учнів про кібергігієну та сформувати культуру безпечної поведінки у віртуальному просторі. Під час заняття школярі дізналися:

основні правила платіжної безпеки;

як захистити свої акаунти та пристрої; в

що таке фінансовий номер телефону та навіщо він потрібен;

актуальні схеми шахрайства у воєнний час та як від них вберегтися. Обізнаний, значить попереджений! Дякуємо за допомогу в організації заняття та надання навчальних матеріалів учительці інформатики Городоцького ліцею №1 Коваленко Олені Василівні.