Життя має продовжуватися

Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня, – це попередження всім про болючу рану суспільства – СНІД, який виник наприкінці ХХ сторіччя. І прикро те, що ми, як і багато років тому,  не хочемо повірити, що проблема СНІДу і його наслідків безпосередньо стосується кожного. Саме в цьому намагались переконати усіх учнів Городоцького ліцею №1 учні 7-Б класу.

zobrazhennya viber 2019 11 30 12 04 02 - Життя має продовжуватися

Під керівництвом класного керівника Ярчак Л.К. вони провели відкритий виховний захід під назвою “Життя має продовжуватися”, присвячений   Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Нікого не залишили байдужим віршовані рядки про хворих на СНІД, ні в чому не винних дітей, історії молодих людей,що зловживали наркотиками та випадковими статевими зв’язками. Відкрито говорили сьогодні про причини, наслідки та шляхи подолання ВІЛ та СНІД. Усі учні переконались,що лише знаннями і профілактикою ми можемо убезпечити себе від цієї недуги. Хоч як  важко визнати, але ми повинні нести відповідальність за свої вчинки і пам’ятати ,що СНІД навколо нас. Зупинімо його разом!

zobrazhennya viber 2019 11 30 12 04 00 - Життя має продовжуватися

Гарним доповненням до свята та ще  однією з форм просвітницької роботи серед молоді стала літературна  виставка зі шкільної бібліотеки. Так завідувачем бібліотеки Городоцького ліцею №1 Панкевич Н.П. було організовано виставки на тему: “Дітям про СНІД”( корпус №1) та ”  СНІДу- ні!” (корпус №2).

zobrazhennya viber 2019 11 29 09 44 02 - Життя має продовжуватися

На виставці було представлено як наукову,  так і художню літературу, що стосується проблеми ВІЛ/СНІД,яка ще раз нагадує молоді про причини виникнення, симптоми, способи боротьби з цією недугою. Особливе місце на виставці зайняла періодика з рекомендаціями батькам та вчителям під гаслом: ” Як говорити  з дітьми про СНІД та ” Толерантне ставлення до ВІЛ – позитивних “.

zobrazhennya viber 2019 11 29 11 57 55 - Життя має продовжуватися