Виховна робота

Повертайтеся живими!!!!

        Війна увірвалася в наше життя, немов цунамі, вихор, шторм, землетрус. Увірвалася і перекроїла все – плани на літо і на майбутнє, родинні і дружні зв’язки, спокій та впевненість у завтрашньому дні. Цю гібридну війну вітчизняні ЗМІ називають АТО, військовим конфліктом і т. д., але суть від цього, на жаль, не змінюється. І як тепер бути? Чим допомогти нашій армії, біженцям зі Сходу, солдатам, які отримали поранення? Кожен вирішує це питання по-своєму: хтось переказує кошти на спеціальні рахунки або знайомим волонтерам, інші опікуються біженцями, ще хтось – відвідує поранених вояків АТО, які проходять лікування в госпіталях. Інші ремонтують техніку та відправляють її для підримки наших солдатів на передовій.

20150414084357 300x169 - Повертайтеся живими!!!!

             Україна в ці буремні дні справді поділилася на «фронт» і «тил». Ми не говоримо про громадян, які вважають, що в країні нібито нічого не відбувається. Мова йде про тих небайдужих, які в силу певних обставин залишилися вдома, але не відсторонилися від потреби допомагати нашим воїнам.

20150414091321 300x169 - Повертайтеся живими!!!!

            Ми, учителі та учні гімназії, горді тим, що в нашому маленькому містечку Городку є такі небайдужі люди, які своїми гарними справами допомагають нашим воїнам. Адже 14 квітня саме з нашого міста було урочисто відправлено уже третій БТР, якому відновили життя майстровиті горододчани.

20150414090343 300x169 - Повертайтеся живими!!!!

            Гімназисти до цієї події теж прилучилися: намалювали для воїнів малюнки, написали вірші та листи, виготовили сувеніри-обереги, на яких зображені голуби миру та символи нашої країни. Нашому 6-А класу випала честь віднести ці дарунки для наших захисників. Відряджаючи БТР у важку дорогу, ми усвідомлювали, як радісно бути серед людей, що роблять добрі справи заради миру на рідній землі. Ми отримали незабутні враження від цієї хвилюючої події.

20150414085851 300x169 - Повертайтеся живими!!!!

               Удачі, Вам, дорогі Захисники. Повертайтеся живими!!!!

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button