Виховна роботаТворчі роботи учнів

Проект «Шкільна  їдальня  – територія комфорту»

Школа,  що змінюється – це про нас. Вже котрий рік поспіль ми активно впроваджуємо в життя різноманітні проекти. Тому що вважаємо, що школа повинна мотивувати до гармонійного особистісного розвитку дитини, стати «школою успіху особистості», школою мрій, де кожен учень зможе себе реалізувати як індивідуальність.

Школа має навчати дітей мислити глобально та різносторонньо, бути не лише громадянином країни, а й громадянином світу.

У школі витає дух творчості та мистецтва, учні виховуються духовно та естетично, школа допомагає розвивати таланти дітей

Школа – це не лише приміщення, це атмосфера заохочення та розвитку. Саме тому школа нового покоління повинна мати затишну домашню атмосферу, бути чистою та відремонтованою, просторою і теплою. Ідея проекту «Шкільна  їдальня  – територія комфорту» народилася під час проведення анкетування «Якою я бачу свою школу?» та перегляду проекту «Зміни свою школу».

У школярів виникло бажання естетично оформити шкільну їдальню, щоб всім гімназистам було приємно у ній харчуватися. Візуальне оточення дітей у школі відіграє одну із важливих функцій у естетичному вихованні і формуванні позитивного сприйняття навчального закладу.

Приміщення нашої школи є найстарішим у місті,  але ми її дуже любимо і хочемо, щоб саме у ній проходили позитивні зміни. Надалі ідея виросла в даний проект, що стосується майбутнього нашої школи. Особливістю проекту є те, що він природно з’явився з бажання школярів змінити світ, у якому вони живуть, до кращого. Для цього виникло бажання  нанести на стіни їдальні антистресові малюнки, які гармонійно поєдналися загальним дизайном їдальні.

DSC 0158 - Проект «Шкільна  їдальня  - територія комфорту»

 Нашим координаторам Сірій Н.А. та Коваленко О.В.  залишилося тільки додати цьому імпульсу правильний напрямок.

DSC 0182 - Проект «Шкільна  їдальня  - територія комфорту»

7 березня 2018 року відбулося урочисте відкриття оновленої шкільної їдальні. Зі словами привітання виступили: президент Гімназійного самоврядування Бас Рената, директор гімназії Станиця С.В. голова ОТГ та за сумісництвом батько учениці 11А класу Підлісний В.В., начальник відділу освіти Пунда В.Д., голова Ради гімназії Рудніцька А.С.

Реалізація даного проекту звичайно не відбулася  б без допомоги та підтримки наших батьків. За це висловлюємо їм щирі слова вдячності.

Проект є постійно діючим, що дає змогу закріпити та корегувати отримані результати; досвід такої діяльності може бути використаний у будь-якому місті України; не потребує значних матеріальних витрат, ґрунтується на ентузіазмі та безпосередніх учасників.

Дякуємо усім, хто нас підтримував та допомагав. Обіцяємо, це не останній наш проект.

IMG 5681 - Проект «Шкільна  їдальня  - територія комфорту» IMG 5761 - Проект «Шкільна  їдальня  - територія комфорту» IMG 5792 - Проект «Шкільна  їдальня  - територія комфорту» 0 02 01 db131c33be10606787deca810f1ee7459add3b61825ca59fbf1e2da8906fba87 full - Проект «Шкільна  їдальня  - територія комфорту» IMG 5999 - Проект «Шкільна  їдальня  - територія комфорту» IMG 5965 - Проект «Шкільна  їдальня  - територія комфорту» IMG 6016 - Проект «Шкільна  їдальня  - територія комфорту» IMG 6020 - Проект «Шкільна  їдальня  - територія комфорту» IMG 6023 - Проект «Шкільна  їдальня  - територія комфорту» IMG 6049 - Проект «Шкільна  їдальня  - територія комфорту» DSC 0158 - Проект «Шкільна  їдальня  - територія комфорту»

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button