Оголошення
Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Проект «Шкільна  їдальня  – територія комфорту»

Проект «Шкільна  їдальня  – територія комфорту»

Школа,  що змінюється – це про нас. Вже котрий рік поспіль ми активно впроваджуємо в життя різноманітні проекти. Тому що вважаємо, що школа повинна мотивувати до гармонійного особистісного розвитку дитини, стати «школою успіху особистості», школою мрій, де кожен учень зможе себе реалізувати як індивідуальність.

Школа має навчати дітей мислити глобально та різносторонньо, бути не лише громадянином країни, а й громадянином світу.

У школі витає дух творчості та мистецтва, учні виховуються духовно та естетично, школа допомагає розвивати таланти дітей

Школа – це не лише приміщення, це атмосфера заохочення та розвитку. Саме тому школа нового покоління повинна мати затишну домашню атмосферу, бути чистою та відремонтованою, просторою і теплою. Ідея проекту «Шкільна  їдальня  – територія комфорту» народилася під час проведення анкетування «Якою я бачу свою школу?» та перегляду проекту «Зміни свою школу».

У школярів виникло бажання естетично оформити шкільну їдальню, щоб всім гімназистам було приємно у ній харчуватися. Візуальне оточення дітей у школі відіграє одну із важливих функцій у естетичному вихованні і формуванні позитивного сприйняття навчального закладу.

Приміщення нашої школи є найстарішим у місті,  але ми її дуже любимо і хочемо, щоб саме у ній проходили позитивні зміни. Надалі ідея виросла в даний проект, що стосується майбутнього нашої школи. Особливістю проекту є те, що він природно з’явився з бажання школярів змінити світ, у якому вони живуть, до кращого. Для цього виникло бажання  нанести на стіни їдальні антистресові малюнки, які гармонійно поєдналися загальним дизайном їдальні.

 Нашим координаторам Сірій Н.А. та Коваленко О.В.  залишилося тільки додати цьому імпульсу правильний напрямок.

7 березня 2018 року відбулося урочисте відкриття оновленої шкільної їдальні. Зі словами привітання виступили: президент Гімназійного самоврядування Бас Рената, директор гімназії Станиця С.В. голова ОТГ та за сумісництвом батько учениці 11А класу Підлісний В.В., начальник відділу освіти Пунда В.Д., голова Ради гімназії Рудніцька А.С.

Реалізація даного проекту звичайно не відбулася  б без допомоги та підтримки наших батьків. За це висловлюємо їм щирі слова вдячності.

Проект є постійно діючим, що дає змогу закріпити та корегувати отримані результати; досвід такої діяльності може бути використаний у будь-якому місті України; не потребує значних матеріальних витрат, ґрунтується на ентузіазмі та безпосередніх учасників.

Дякуємо усім, хто нас підтримував та допомагав. Обіцяємо, це не останній наш проект.

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

x

Прочитайте також

День Європи

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, який ґрунтується ...