Головна , Робота ліцею , Виховна робота , Виховна робота , Щасливі діти твої, Україно, бо любимо і знаємо тебе
zobrazhennya viber 2019 09 03 00 00 28 620x330 - Щасливі діти твої, Україно, бо любимо і знаємо тебе

Щасливі діти твої, Україно, бо любимо і знаємо тебе

7- Б клас у повному складі із задоволенням повернувся до стін рідної школи після канікул та приступив до навчального процесу.

Перший урок усі 34 учні 7-Б провели під відкритим небом на інтерактивному урці- руханці з темою ” Щасливі діти твої, Україно, бо любимо і знаємо тебе”.

zobrazhennya viber 2019 09 03 00 00 28 - Щасливі діти твої, Україно, бо любимо і знаємо тебе

Ми граючись згадували цікаві факти про Україну, співали народні пісні, бігали та стрибали, відповідаючи на запитання вікторини.

zobrazhennya viber 2019 09 04 13 26 49 - Щасливі діти твої, Україно, бо любимо і знаємо тебеzobrazhennya viber 2019 09 04 13 26 24 - Щасливі діти твої, Україно, бо любимо і знаємо тебе

Крім того учні залюбки працювали в парах над візитівками України, групами складали мапу цікавих місць нашої держави, по фото пізнавали відомих людей,що славлять Україну за її межами.

zobrazhennya viber 2019 09 04 13 18 30 - Щасливі діти твої, Україно, бо любимо і знаємо тебе

Впевнена,що лише уроки,які пройшли із задоволенням, залишаться у пам’яті учнів і принесуть користь у подальшому житті.

Класний керівник –  Ярчак Л.К.