1b 2 620x330 - Україна-європейська держава

Україна-європейська держава

Перший дзвоник — завжди свято, особливо для п’яти класників, які вперше переступили поріг ліцею. Після святкової лінійки діти поспішили на свій перший урок.

1b 2 - Україна-європейська держава

Тема уроку “Україна-європейська держава”. Діти активно включились в обговорення теми, поділились знаннями з географії, історії, літератури. Після перегляду відео “Краса України”та “Легенда про Україну” дикламували вірші. Пограли в гру “Впізнай героя” подорожуючи казками європейських країн, адже читаючи казки, можна багато дізнатися про країну, її історію,традиції та звичаї народу. Було багато цікавих завдань, які діти залюбки виконували.

1b - Україна-європейська держава

А на завершення заспівали пісню в караоке “На світі є одна країна, яку люблю – це Україна”, яку підспівували і батьки .
Перший урок – це старт навчального року, маємо надію, що він був вдалим .

Класний керівник – Липко Л.Г.