Урочистий захід посвяти у члени організації « Козацьке Джерело»

« Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього» – прописна істина сучасного українця. 12 листопада 2021 року в спортивній залі  Городоцького ліцею № 1 було проведено урочистий  прийом нових членів в організацію «Козацьке джерело».Розпочалося свято піснею про Україну,яку виконала учениця 5-В класу Сівець Марійка.Урочисто склав присягу новообраний гетьман ліцею учень 8- Б класу, Беднаровський Владислав.Це дійсно велике свято для п’ятикласників, адже тепер вони стали юними захисниками нашої країни та її майбутньою гордістю.Найурочистіший момент — посвята. Діти повторювали за гетьманом ліцею слова присяги, обіцяючи любити, берегти та охороняти рідну Україну. Далі кожен вимовив слова “Присягаємося».5-А класу присвоєно статус куреня « Молода Січ»5 -Б класу присвоєно статус куреня «Месники»5-В класу присвоєно статус куреня «Соколи»Директорка ліцею Світлана Василівна Станиця привітала усіх дітей з новим статусом та разом з гетьманом ліцею вручила посвідчення членам організації «Козацьке джерело».П’ятикласники пообіцяли гарно навчатися і поважати історію та традиції українського народу, розвиватися розумово, фізично, морально, щоб відповідати новому статусу козачат.Гарним підсумком свята став музичний дарунок від Петра Маланюка,учня 5-Б класу, який зіграв на бандурі та заспівав пісню « У Чорному морі».Нові члени організації «Козацьке джерело» запам’ятають цей день як особливий для них. Адже вони змогли відчути причетність до великої історії нашого народу, до потужності і міці славного українського козацтва. Такі заходи, безсумнівно, виховують у дітей почуття гідності, честі та любові до Батьківщини.

Педагог- організатор – Л.Бас
img 25751c0a58394af400a9722bef4a7130 v - Урочистий захід посвяти у члени організації  « Козацьке Джерело»
img 7f8c943f722a062366262b2bdaaf73b9 v - Урочистий захід посвяти у члени організації  « Козацьке Джерело»
img a8504f5a287f0ae4aeb4c1707aac80eb v - Урочистий захід посвяти у члени організації  « Козацьке Джерело»