Виховна робота

Вода – джерело життя

     Вода – джерело життя. Сьогодні ми спробуємо дізнатися, яку роль відіграє вода в житті людини, які властивості має вода, як людина впливає на стан води своєю діяльністю.

        Саме такою була тема виховної години у 3(7)А класі. Мета якої поглибити знання учнів про воду та її властивості й застосування; дати поняття про значення води в житті людини; познайомити з наслідками впливу людини на природу, формувати в учнів активну громадську позицію щодо забруднення водних ресурсів; виховувати людяне ставлення до природи в розмаїтті її об’єктів та явищ.

davai eto sdelaem - Вода – джерело життя

     Що ж таке вода? Таке питання може здатися дивним, але ми спробуємо відповісти на нього. З водою добре знайомий кожен, хто звик вмиватися, п’є чай, вміє плавати, катається на ковзанах, санчатах або лижах. Вода – це найважливіша речовина на Землі, без якої не може існувати жоден живий організм.

        Учні брали участь у вікторині про воду, наводили цікаві факти та на завершення переглянули фільм «Свята вода» у якому показано цілющі властивості та струтуру води, її  надприродні властивості.

Класний керівник – Коваленко О.В.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button