Засідання «круглого столу» “СТОП-шкільний булінг!”

“СТОП-шкільний булінг!”

Якщо ти байдужий до страждань інших,

ти не заслуговуєш називатися людиною. (Сааді)

Cеред сучасної учнівської молоді останнім часом надзвичайно загострилася проблема насильства, довготривалих агресивних проявів та третирування у міжособистісних стосунках підлітків, здійснюваних самими дітьми одне до одного.

viber image 2019 03 14 20.10.411 - Засідання «круглого столу» “СТОП-шкільний булінг!”

Сьогодні у Городоцькій центральній бібліотеці було проведено  засідання «круглого столу» “СТОП-шкільний булінг!” для учнів 10-х класів Городоцького ліцею № 1 з метою попередження і недопущення випадків цькування у закладах освіти, формування у дітей правосвідомості, розуміння відповідальності за власні вчинки та їх наслідки.

viber image 2019 03 14 20.11.02 - Засідання «круглого столу» “СТОП-шкільний булінг!”

До учнів завітав старший інспектор ювенальної превенції Городоцького відділу поліції та члени Городоцького осередку МППР «ХОМА» .

viber image 2019 03 14 20.12.14 - Засідання «круглого столу» “СТОП-шкільний булінг!”

В ході проведення заходу Бас Рената – член осередку «ХОМА»  та старший інспектор ювенальної превенції  Городоцького відділу поліції – Загранюк Андрій  Віталійович  ознайомили учнів з поняттям  «Булінг» , його різновидами і компонентами ,після цього усі учасники «круглого столу» обговорили, яка відповідальність передбачається за вчинення булінгу та кібербулінгу.

viber image 2019 03 14 20.12.12 1 - Засідання «круглого столу» “СТОП-шкільний булінг!”

В ході заходу учням надані поради та рекомендації, що робити в небезпечних ситуаціях, як уникнути їх та захистити себе від цих негативних явищ, куди звертатись за допомогою.
В кінці заходу учні приєдналися до флешмобу «СТОП  БУЛІНГ».

viber image 2019 03 14 20.11.03 - Засідання «круглого столу» “СТОП-шкільний булінг!”

Педагог-організатор – Бас Л.П.