Головна , Наша гордість , Ми вдячні Вам , Солодкі подарунки до дня Святого Миколая

Солодкі подарунки до дня Святого Миколая

Як і кожна дитина, я люблю свята, особливо зимові. Свято Миколая в Україна відзначають дев’ятнадцятого грудня. Воно пов’язано з постаттю Миколая Чудотворця, який за легендою був доброю людиною та допомагав бідним та знедоленим. Його вшановують християни в усьому світі.

wgUzxmgMnG8

Для дітей свято Миколая – особливе, тому що він обов’язково дарує їм подарунки. Діти знаходять різні солодощі вранці під подушкою. Для того аби отримати дарунок від святого Микола, необхідно бути слухняним та добре поводитися протягом усього року. Існує традиція напередодні писати листа Миколаєві, в якому розповідати про ті подарунки, які б хотілося отримати.

dua4x1_KykM

Вже декілька років поспіль «Миколаєм» для учнів нашої гімназії виступає Герега Олександр Володимирович. Адже завдяки йому кожен учень отримує солодкий подарунок. Дякуємо Вам, шановний Олександр Володимирович. Бажаємо Вам, міцного здоров’я і гарного янгола – охоронця та ще багато гарних звершень.

учениця 3(7)А класу

Шимкова Ангеліна