Ми вдячні Вам

Незабутні враження

DSCN71491 300x224 - Незабутні враження

Наш древній і вічно юний Київ!  Серцем і душею, думками й помислами кожен українець мріє торкнутися історичної величі цього міста, столиці нашої неньки – України. А особливо сьогодні, коли перегортаємо трагічні сторінки сучасності, мріємо побудувати по – справжньому вільну, незалежну, демократичну, багату європейську державу.

Педагогічний колектив Городоцької гімназії мав можливість побувати у дводенній екскурсії у Києві, відчути дух і біль останніх подій на Майдані, що змінили українців і Україну, завдяки народному депутату України Олександру Володимировичу Герезі.

Увесь світ вкотре живе переконався, що в центрі Європи живе миролюбний, доброзичливий, волелюбний і нездоланний, як неопалима купина, народ. Працьовитий, гостинний, як усі слов’яни.DSCN71421 300x224 - Незабутні враження

На очах кожного екскурсанта бриніли сльози вдячності тим, хто віддав своє життя у боротьбі за краще майбуття, за щасливу долю для свого народу. На одній із барикад слова: «Пам’ятай ціну перемоги!». Це заклик – пересторога усіх майданівців до наступних поколінь. Адже вони, переможці сьогоднішні, є справжніми нащадками тих, хто боровся у роки Великої Вітчизняної війни із фашистськими окупантами. Низько ми схилили голови перед Батьківщиною – Матір’ю, відвідали музей бойової Слави. Не можна було без ненависті у серці до ворога і любові до захисників Вітчизни слухати розповідь екскурсовода.

DSCN71081 300x224 - Незабутні враженняНезабутніми були враження від відвідання Михайлівського собору, Андріївського собору та узвозу, Києво – Печерської Лаври. Бані золотоверхих соборів, дзвони церков, богослужіння, молитви у храмах назавжди залишаться у серці кожного. А дотик серця й руки до молей святих у Ближніх печерах Лаври спонукає бути милосердним, творити  добрі справи й любити ближнього свого.

Увечері педагоги побували в театрі російської драми імені Лесі Українки на виставі «Сто пятая страница про любовь». Гра акторів була невимушеною, зворушливою, дійсно академічною. Ніхто із глядачів не залишився байдужим до долі героїв цієї п’єси. Адже кохання в людському житті – вершина щастя.

Хочеться від щирого серця, від усієї душі подякувати Олександру Володимировичу Герезі за його дійсно конкретні добрі справи. Він їх творить з любов’ю до кожної людини. За вдачею Олександр Володимирович – енергійна, працьовита, талановита у бізнесі людина. Людина відкритого серця, щирої душі, великого натхнення.DSCN72842 300x224 - Незабутні враження

З радістю йде назустріч своїм землякам – городоччанам. Тож дякуємо Вам, добра і чуйна Людино, дякуємо великому патріоту – українцю. Нехай сторицею повертають Вам добрі справи, нехай фортунить завжди і в усьому!

Напередодні Великодніх свят зичимо міцного здоров’я, родинного затишку й тепла, здійснення усіх планів – задумів, Божого благословення на усі конкретні Ваші справи з Любов’ю до людей.

DSCN73832 300x224 - Незабутні враження

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button