Атестація педагогічних працівників

Наказ про проведення атестації педагогічних працівників гімназії у 2017 – 2018 навчальному році.

 

НАКАЗ

19 вересня 2017  року                                                                           № 58

 

Про проведення атестації

педагогічних працівників гімназії

у 2017 – 2018 навчальному році.

          Керуючись Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників України, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 р. №930 із змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки, молоді і спорту  від 20.12.2011 р. №1473 та змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки від 08 серпня 2013 р. №1135 з метою стимулювання цілеспрямованого, безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу, підвищення ефективності управлінської діяльності керівників навчальних закладів та рівня їх професійної компетенції і фахової майстерності, наказ відділу освіти Городоцької РДА № 188 від 11.09.2017 року

 

НАКАЗУЮ:

1.Затвердити план заходів з організації атестації та графік її проходження педагогічними працівниками гімназії, засвідчення особистими підписами.

2.Провести атестацію таких педагогічних працівників:

2.1. Підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та  педагогічне звання «вчитель-методист» Бредняк В.Й.

2.2. Підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший вчитель» Денисюк Т.В.

2.3. Підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «вчитель – методист» Морі Д.С.

2.4. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії» Хоптовій І.С.

  1. Забезпечити належний контроль за проведення атестації з метою запобігання формалізму в оцінюванні діяльності педагогічних працівників.

3.1. До 28 лютого 2018 року завершити вивчення досвіду роботи педагогічних працівників, що атестуються, та заповнити атестаційні листи.

3.2. Забезпечити підготовку необхідних документів на встановлення (підтвердження) кваліфікаційної категорії та присвоєння (підтвердження) педагогічних звань.

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора Оцишену О.П.

 

Директор гімназії                             С. Станиця

 

З наказом ознайомлені:

Оцишена О.П.

Бредняк В.Й.

Моря Д.С.

Денисюк Т.В.

Хоптова І.С.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button