Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Година спілкування у 1(5)А класі «Світ твоїх захоплень»

Година спілкування у 1(5)А класі «Світ твоїх захоплень»

новый коллаж1

Протягом 45 хвилин учні розповідали про свої мрії, захоплення, дізналися про те, чим цікавляться їх однокласники. Адже кожна людина має якісь уподобання, про щось мріє, прагне до чогось незвичайного, хоче проявити себе в чомусь, тому з задоволенням виконує ту чи іншу роботу. І дуже добре, якщо захоплення і мрії збігаються.

новый коллаж

Ніщо не звеличує людину так, як праця. І ніщо інше, крім праці, не здатне по-справжньому звеличити людину, незважаючи ні на її вік, ні на характер, ні на вдачу. Одні дуже люблять працювати, допомагати батькам у веденні домашнього господарства, інші  захоплюються художньою обробкою деревини, колекціонують марки, гроші, значки. Спорт також є важливою ланкою у вихованні дітей, то ж багато учнів захоплюються різними видами спорту та здобувають високі досягнення та нагороди. Велика частина дітей є учасниками танцювального колективу «Колібрі», якій відомий сьогодні навіть на європейському рівні.

новый коллаж2

Тому наш клас дуже розвинений, талановитий, ерудований, а найголовніше дружній!!!

Класний керівник – Коваленко О.В.