1 вересня в 7(11)А класі

1 вересня в 7(11)А класі відбулось свято, на якому зібрались учні та їх батьки.

Ведучі Підлісна Наталя та Загурський Влад разом із однокласниками здійснили подорож по шкільному всесвіту, роблячи зупинки на найважливіших сходинках: Дитинство. Початкова школа. Гімназія.

Учні декламували вірші, весело з інтересом переглядали презентацію «Незабутні моменти шкільного життя».

На свято завітала чарівниця, яка зібрала в учнів побажання та пообіцяла їх здійснити.

Музичним дарунком для усіх присутніх був виступ  учениць 5(9)А класу Бас Ренати, Коріньовської Ксенії та Шимкової Ангеліни.

Класний керівник – Гаврищук А.Д.