Виховна робота

День Вишиванки 2016

     У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

    День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане  сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня.

IMG 1539 300x225 - День Вишиванки 2016

    В 2016 році День вишиванки припав на 19 травня і гімназисти не залишилися осторонь.  Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

IMG 1581 300x225 - День Вишиванки 2016

     Відбулось театралізоване дійство «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі!», за участю учнів 3(7)-Б класу Городоцької гімназії.  Надзвичайно сподобався учням гімназії  флешмобом «Я люблю вишиванку!». У стінах рідної школи проходила акція під назвою «Справжні українці», результати якої ви дізнаєтеся вже завтра!

IMG 1563 300x225 - День Вишиванки 2016

    Свято об’єднало тих, хто серцем і душею вболіває за свою Батьківщину, пишається та поважає багаті традиції українського народу, прославляє безцінні культурні надбання на теренах нашої квітучої країни – України.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button