Герої не вмирають!

Сьогодні Україна переживає важкі часи в своїй багатовіковій історії. Під загрозою опинилася територіальна цілісність, незалежність нашої держави, мир і спокій на нашій землі. В Україні триває неоголошена війна. Сьогодні вже чимало українських сімей відчули жахливі наслідки війни, втративши своїх рідних і близьких. Ми всі розуміємо біль цих втрат і глибоко співчуваємо цим родинам. Серед цих родин опинилася і родина  випускника нашої школи – Попика Віктора.

1 1 - Герої не вмирають!

Попик Віктор Петрович народився у Городку 4 листопада 1972 року. З 1980 по 1988 рік навчався у ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Городка.

У серпні 2014  року  Віктора  Петровича мобілізували. А  16 лютого  2015 року востаннє Віктор спілкувався по телефону із рідними, наступного дня зв’язок з ним обірвався назавжди….

Віктору Попику 4 листопада цього року мало б виповнитися 46 років, та неоголошена війна на Сході стала на заваді його подальшого життя.

Сьогодні уся наша шкільна родина зібралася на подвір’ї  ліцею, щоб вшанувати пам’ять героя  – випускника нашої школи.

Загиблого бійця вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки.

3 - Герої не вмирають!

Герої не вмирають! Пам’ять про їхній подвиг вічно живе у людських серцях.

2 1 - Герої не вмирають!

Нам невідомі всіх їх імена,

Хто їх чекає, хто за ними плаче,

Де їхній дім, як їм болить війна,

Яке в них серце – щире чи терпляче.

Як страшно їм, коли усе горить,

Коли руїни, смерть перед очима,

І як в бою важлива кожна мить,

Які в них білі крила за плечима.

Нам невідомі мрії й здобуття,

Всі їхні рани, всі слова прощання,

Вони – солдати, що кладуть життя,

Заради нас і мирного світання.

І без імен помолимось за них,

За трошки вдачі світлої, простої.

В час зрад страшних і втрат таких гірких,

І без імен  вони для нас герої.

Педагог-організатор – Бас  Л.П.