Головна , Робота ліцею , Виховна робота , Виховна робота , «Осінь-чарівниця в нашім ріднім краї»
3 620x330 - «Осінь-чарівниця в нашім ріднім краї»

«Осінь-чарівниця в нашім ріднім краї»

Свято: «Осіньчарівниця в нашім ріднім краї»

Журливо музика заграла, і закружляло в вальсі листя.

В країну осінь завітала,красива,сонячна,барвиста.

Відкриємо завісу ненароком

І зазирнем в осінню пору року.

Традиційно наприкінці жовтня в Городоцькій гімназії святкують свято осені. 1(5)-Б клас залюбки долучився до циклу заходів,  присвячених чудовій осінній порі. Так  20 жовтня в приміщенні Городоцької районної бібліотеки відбулося  театралізоване дійство «Осінь-чарівниця в нашім ріднім краї».

Даний захід було проведено з метою навчити учнів бачити розмаїття осінньої природи, розкрити красу осінньої природи за допомогою поетичного слова, музики, пісень, художньої творчості дітей; викликати естетичні переживання,захоплення красою природи; розвивати артистичні здібності дітей, їх мовлення, відчуття рими. Виховувати любов до природи, до рідного краю; почуття колективізму.

3 300x199 - «Осінь-чарівниця в нашім ріднім краї»

Наше свято було особливим, не схожим на інші, але сподобалося і дорослим,  і дітям. Крім традиційних віршів та пісень про осінь – це була  феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. Тут вам і Баба-Яга, і Царівна-Несміяна, і Циганка, і чарівна, дуже сучасна і модна Царівна-Осінь. Загадки, гуморески, жартівливі передбачення та запальні танці додавали святу особливої , легкої атмосфери. Гра акторів нікого не залишила байдужим і, загалом, свято осені запам’ятається нам надовго!

2 300x199 - «Осінь-чарівниця в нашім ріднім краї»

Класний керівник – Ярчак Л.К.