novyiy kollazh2 620x330 - Осінь – час ярмаркувати!

Осінь – час ярмаркувати!

Осінь – час ярмаркувати! Здавна повелося в Україні, що, зібравши урожай багатий, їхали люди на ярмарок, везли те, що самі виростили, самі приготували. Цю гарну традицію наших предків підтримують учні нашої гімназії.

6 жовтня у Городоцькій гімназії вже традиційно пройшов осінній ярмарок. У холі навчального закладу зібралась вся дружна шкільна родина: адміністрація, вчителі та учні. На ярмарку відбулось театралізоване дійство «Всі, на ярмарок, хутчіш!» на якому лунали пісні, вірші та веселі сценки у виконанні учнів 2(6)-х та 3(7)-х класів.

novyiy kollazh2 300x300 - Осінь – час ярмаркувати!

Після урочистого відкриття гімназисти представили свої поробки з овочів, фруктів та природного матеріалу на осінню тематику. Цьогоріч «Осінній гімназійний ярмарок» здивував усіх присутніх своєю різноманітністю, оригінальністю та кількістю представлених композицій.