«Серце до серця» 2016

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» заснований вже більше 10 років тому. За час свого існування завдяки невтомній діяльності активістів Фонду вдалося допомогти багатьом маленьким українцям стати здоровішими та покращити якість життя.

IMG_1154

Кожного року, саме весняної пори, по всій Україні розпочинається відповідна акція, в якій щорічно беруть участь члени гімназійного спецформування «Волонтер».

IMG_1164

Кожен волонтер має спеціально виготовлену та опломбовану скриньку (із захисними елементами) та бейдж-ідентифікатор (з особистою фотографією, печаткою Фонду та таким самим порядковим номером, що й на скринці), що запобігає шахрайству. Зібрані кошти підраховуються працівниками банку-партнера акції, жоден волонтер особисто справи із грошима не має.

новый коллаж

Хочеться відмітити найактивніших учасників цієї акції, якими стали:

1. Пустова Анна, учениця 4(8)-А класу
  2. Тернавська Анастасія, учениця 4(8)-А класу