Парад казок 2018

Нині все більшої популярності набуває німецька мова. Для підтримки інтересу до мови переді мною стало завдання – дати дітям можливість продемонструвати свої досягнення і успіхи в мові.

Так 11.04.2018 року в нашій гімназії відбувся німецькомовний захід під назвою «Парад казок», який вже став для нас традиційним. Учні гімназії не просто  із захватом відвідують такі заходи, а й з задоволенням допомагають в їх  організації. Я не втомлююся повторювати учням:  « Ви талановиті!» «У вас усе вийде»!, і вони намагаються виправдати мою довіру. Щире вираження почуттів, похвала з боку учителя примушують докладати великих зусиль: я можу, хочу і буду знати німецьку мову!

Цьогоріч кількість класів-учасників збільшилась до 10,  тобто загалом участь в заході взяло близько 100  учнів. Жодне приміщення нашої альма-матер не могло вмістити такої сили-силенної натхнення, творчості і харизми! 😉

Починали з найменших, тому успішно дебютували учні 1(5)-А класу з казкою «Рукавичка»,

1 3 - Парад казок 2018

та обидві групи 1(5)-Б класу з казками «Лікар Айболить» та «Ріпка». Звичайно, для них це перші спроби в розмовній німецькій, але учні цих класів неймовірно старалися і проявили себе якнайкраще.

DSC 0249 - Парад казок 2018

2(6)-А клас показав веселу казку «Колобок»,а  учні 2(6)-Б перевтілилися в героїв казки «Теремок». Ці класи приємно здивували своєю відповідальністю, творчим підходом та оригінальністю.

3 2 - Парад казок 2018

Наймасовішим був виступ 3(7)-их класів. Учні цих класів особливо ретельно готувалися, вчили слова та дуже відповідально підійшли до питання створення костюмів.  Так, ми побачили чудову казку «Снігова королева» у виконанні учнів 3(7)- В класу.  Діти змогли дуже точно передати образи героїв та їх характери.

4 2 - Парад казок 2018

Зачарували всіх  музичним супроводом, запальними танцями та,звісно, німецькою мовою учні 3(7)-Б класу з казкою «Пригоди Буратіно».

5 2 - Парад казок 2018

3(7)-А клас був, неперевершеним у своїй акторській грі та запам’ятався усім глядачам.

Учні  4(8)-А класу показували відому усім казку «Царівна Жаба», в якій просто поза конкуренцією були Вишневська Віталія та Олійник Олексій, а також здивував відмінними знаннями Дмитро Огороднік, який тільки в цьому році розпочав вивчення німецької мови.

6 1 - Парад казок 2018

Учні 4(8)-Б класу обрали собі досить оригінальну та сміливу постановку, казку «Голий король», з роллю, якого чудово справився Олександр Ліра.

7 1 - Парад казок 2018

І нарешті учні 5(9)-А класу, які у зв’язку з наближенням ДПА до останнього вагалися,чи брати участь в казці,  показали усім чудеса перевтілення та мовної майстерності у казці «У пошуках принцеси». Досконале знання тексту дозволило учням цього класу повністю піддатись атмосфері казкового свята та зіграти свої ролі на відмінно.

8 1 - Парад казок 2018

Доречі, я вдячна чесному,неупередженому та компетентному журі, у складі учнів 5 (9)-Б класу Гуменюка Д., Гріха Т.,та Загуровської В., які  змогли достойно оцінити конкурсантів та зробити свій вибір.

Окрема подяка адміністрації гімназії та усім вчителям за щиру зацікавленість заходом та допомогу у його проведенні.

Вчитель німецької мови Ярчак Л.К.