Шкільний конкурс читців поезії Т.Шевченка «На струнах душі Кобзаревих»

В Городоцькому ліцеї №1 8-го березня 2024 року відбувся шкільний конкурс читців поезії Т.Шевченка «На струнах душі Кобзаревих», присвячений 210 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка. Конкурс провела завідувачка бібліотеки Черевик Т.Л. У ньому брали участь учні школи, які декламували свої улюблені вірші.

Оцінювання проводилось за трьома критеріями: виразність, інтонація, викликання у слухачів відповідних емоції

У категорії молодші класи:

1-ше місце присвоєно: Андрію Чорному (5 – Б клас), Дмитру Михайлову (6 – В клас)

2-ге місце присвоєно: Тарасу Линку (5 – А клас), Анастасії Ломовій (6 – А клас), Олександру Липку (6 – Б клас), Поліні Чернецькій (6 – Б клас), Іванні Мілецькій (6 – В клас);

3-тє місце присвоєно Артему Мутиці (5 – Б клас), Марії Замятіній (5 – В клас), Матвію Рудніцькому (6 – Б клас), Анні Задунайській (5 – В клас), Іванні Нестеренко (6 – Б клас)

У категорії середні класи:

1-ше місце присвоєно: Матвію Ярчаку (7 – Б клас),Владиславу Брилі (7 – В клас); Софії Долгіх (7 – В клас),  Олександру Комарніцькому (8 – А клас)

2-ге місце присвоєно: Івану Лех (7 – Б клас), Петру Маланюку (7 – Б клас);Анні Красуцькій (7 – В клас), Ярославу Копитко (7 – В клас), Вікторії Черевайко (7 – В клас)

3-тє місце присвоєно:Давиду Горбаченко (7 – Б клас),  Єві Чугаєвській (7 – В клас)

У категорії старші класи:

1-ше місце присвоєно: Анастасії Гзулі (10 – Б клас), Єлизаветі Попович (10 – Б клас), Івану Осадчому (10 – В клас).

2-ге місце присвоєно: Зоряні Горін (11 – Б клас)

3-тє місце присвоєно: Максиму Радецькому (10 – В клас)

Подяка за участь Інні Репік  (7 – А клас), Юлії Панчишиній, Іванні Улашкевич, Дарії Павонській (7 – В клас), Марті Лясковській  (8 – А клас).

2 1 - Шкільний конкурс читців поезії Т.Шевченка «На струнах душі Кобзаревих»