Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Телеміст миру, єдності, дружби
IMG 6118 620x330 - Телеміст миру, єдності, дружби

Телеміст миру, єдності, дружби

Сьогодні достатньо широкий розвиток в Україні отримало волонтерський рух. Волонтери допомагають збирати кошти, одяг, їжу, медикаменти на потреби Збройних сил України, добровольчих загонів, навчальним закладам, які знаходяться в зоні АТО і т.д. Не залишаються байдужими до цих проблем і учні Городоцької гімназії.

IMG 6118 - Телеміст миру, єдності, дружби

Нещодавно учнями-волонтерами були зібрані необхідні речі для учнів Попаснянської ЗОШ № 1.
6 грудня відбувся телеміст миру, єдності, дружби між учнями Городоцької гімназії та Попаснянської ЗОШ № 1, під час якого учні розповіли про себе, про свої школи, питання що їх цікавили, свої захоплення, вподобання.

2 - Телеміст миру, єдності, дружби

Учні Городоцької гімназії виготовили символічну карту-оберіг «Лялька-мотанка – берегиня України», яку волонтери-добровольці передадуть у Попаснянську школу, що знаходиться за чотири кілометрів від зони бойових дій.

IMG 6122 - Телеміст миру, єдності, дружби

1 - Телеміст миру, єдності, дружби

Цього ж дня відбулася зустріч з городоцькими волонтерами-добровольцями.