Terre des hommes в Україні

Через повномасштабне вторгення росії на територію України з 24 лютого, близько 7 мільйонів осіб вимушені були покинути свої домівки та переміститись на Захід України, з них близько 5 мільйонів дітей.  Однією з головних потреб дітей, що постраждали від конфлікту та переміщених осіб та їх сімей, є саме психосоціальна підтримка. І саме провідна швейцарська організація допомоги дітям Terre des hommes (Tdh) починаючи з 1960 року допомагає будувати краще майбутнє для знедолених дітей та їхніх громад. В Україні Tdh працює в рамках партнерських відносин з 2009 року і юридично заснувала свої офіси в 2014 році. З 2015 року Tdh надає різні послуги дітям, молоді та їхнім сім’ям у регіонах, що постраждали від конфлікту, з акцентом на психосоціальну підтримку.

img 20221208 170720 1400x1400 - Terre des hommes в Україні

Terre des hommes в Україні у червні 2022 розпочав новий проєкт SMILE задля реагування на надзвичайну ситуацію та підтримки переміщених сімей з дітьми у 5 областях: Івано-Франківськїй, Чернівецькій, Закарпатській, Тернопільській та Хмельницькій.

1 - Terre des hommes в Україні

Проєкт SMILE- підтримка дітей, молоді та їхніх сімей під час кризової ситуації в Україні буде реалізовуватись і в Городоцькому ліцеї №1,через створення зручного для дітей простору  для кращого їх захисту.

img 20221207 111624 1400x1400 - Terre des hommes в Україні

Працівники ліцею Неля Сіра та Олена Коваленко стали учасниками тренінгу для фасилітаторів за методологією «Рух, Ігри, Спорт, Креативність», який проходив у м. Хмельницькому. Отримавши практичні навички та інструментарії для роботи з дітьми, розпочали впровадження  програми у ліцеї.

img 6e9dfe41dcad7d7d33b1ecb332f10c5c v 1400x1050 - Terre des hommes в Україні

Неля Сіра, заступниця директорки з виховної роботи