Військо-патріотичне виховання

До Дня козацтва, захисників та захисниць України в нашій школі було проведено ряд військово-спортивного заходів. Метою цих заходів є вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій та звитяг Українського народу, зміцнення патріотичного духу нашого народу. Учні випробовували свої вміння та навики зі стрільби з пневматичної гвинтівки, метали гранати на влучність, споряджали магазин патронами. Також до нас в школу завітали військові другого відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Дуже цікавими та змістовними були розповіді військових про різні види зброї, мінно-вибухових безпеку, та багато іншої інформації про військову справу.

photo 5235956788053007326 y - Військо-патріотичне виховання