ВИПУСК – 2022

28 червня свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти отримали 59 випускників Городоцького ліцею №1. Патріотичний захід з нагоди вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту відбувся у м. Городку на площі Героїв Майдану у день прийняття Основного Закону держави – Конституції України .

dsc00612 - ВИПУСК – 2022

Непростий період випав на долю сьогоднішніх випускників. Спершу пандемія коронавірусу, а згодом війна відібрала у них найкращі шкільні роки, дні, проведені за шкільною партою з однокласниками, веселі перерви та щасливі подорожі із класом. У воєнних реаліях, під звуки сирен та з тривожністю у душі, наші ліцеїсти завершують 2021-2022 навчальний рік.

dsc00662 - ВИПУСК – 2022
dsc00676 - ВИПУСК – 2022

Цьогоріч випускне свято у школярів було без вражаючого параду випускників, без ексклюзивних святкових пишних суконь, без промов вчителів та батьків, без святкових конфеті. Випускники співали не традиційні пісні-прощання зі школою, а гімн незламності українського духу — пісню «Ой у лузі червона калина».

dsc00644 - ВИПУСК – 2022

Випускники 22-го року,

Вашу юність спалила війна,

Ваші мрії згоріли на попіл,

Замість вальсу -сирена луна.

Випускникам 22-го року

Не постелять батьки рушники

У квітучу щасливу дорогу,

На їх долю -ракети лягли.

Випускникам 22-го року

Зруйнувала світанок війна.

Хтось притулок знайшов у Європі,

А когось захистила стіна.

Випускники 22-го року,

Ви сонця зустрінете схід,

І станцюєте вальс перемоги,

Зачекати лиш трішки слід.

Ви збудуєте іншу країну,

Україну відродите з попелу,

Ви є цвітом найкращої нації-

Випускники 22-го року.

У добру та щасливу путь,дорогі наші випускники! Міцного здоров’я, мирного неба у нашій рідній Україні,здійснення усіх ваших мрій та сподівань!