Виховна робота

Захід, присвячений Дню перемоги над фашистськими загарбниками

P50801501 300x224 -  Захід, присвячений Дню перемоги над фашистськими загарбниками Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945рр. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставитись до Великої Вітчизняної Війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.

8 травня у районній бібліотеці відбувся захід, присвячений Дню перемоги над фашистськими загарбниками. Туди була запрошена учасниця бойових дій, герой Радянського Союзу – Продеус Катерина Прохорівна. Вона поділилась з учнями нашої гімназії воєнними спогадами.

Вона була ученицею 9 класу(!) коли наступила війна, служила вона в авіації, пройшла багато визначних битв. Родом вона з Росії, але після війни залишилась жити тут, у мальовничому куточку Хмельниччини – Городку. Вона розповіла нам про той страх перед боєм, переживання юної дівчини.

Старість не щадить нікого, абсолютно. Все менше залишається тих, хто пам’ятає злочин фашистів зі свого власного трагічного досвіду.

Наша мета, вберегти нашу незалежну та єдину Україну. Захистити її будь-якою ціною, задля квітучого та щасливого майбутнього.

Війна не має переможців, війна – це величезні втрати з обох боків. Війна – це дорога смерті, страждань, крові, страшних ран.

Тож насолоджуємося кожної хвилиною волі, оберігаймо та славімо Україну! Подвиг героїв Великої Вітчизняної Війни завжди у наших серцях та у нашій пам’яті.

Ніхто не забутий, ніщо не забуто.
Слава Україні!

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== -  Захід, присвячений Дню перемоги над фашистськими загарбниками

About the author

Гончаренко Антон 5(9)-Б клас

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button