Оголошення
Головна , Без категорії , Про заходи з підготовки і відзначення у 2018 році  Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Про заходи з підготовки і відзначення у 2018 році  Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З 2 по 8 травня у Городоцькій гімназії відбулася низка заходів приурочених відзначенню Днів пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

4 травня, між учнями 2(6)-х класів був проведений конкурс малюнку на асфальті «Салют, Перемога!».

5 травня, між учнями 3(7)–4(8)-х класів відбулися спортивні змагання «Нащадки козацької слави».

Протягом тижня діяла книжкова виставка «Покоління переможців».

Класними керівниками були проведені уроки мужності  та виховні години: «Дякуємо за життя», «Роки війни – століття пам’яті».

Випускники організували та провели акцію «Маки Перемоги», виготовили понад сто маків з гофрованого паперу, для загальноміської акції.

Учнями 6(10)-х класів були виготовлені гірлянди з хвої, для урочистого загальноміського мітингу.

7 травня у Центральній районній бібліотеці з учнями 2(6)-Б класу відбулася зустріч з ветеранами  Другої світової війни на тему «Вдячну пам’ять бережемо».

8 травня членами учнівського самоврядування та учнями 5(9)-А класу був проведений загальношкільний виховний захід «Весна Перемоги».

 

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

x

Прочитайте також

Вручення обласних премій переможцям

18 травня 2018 року в приміщенні Хмельницького національного університету відбулися урочистості з нагоди вручення обласних ...